Akademie
ONE FAMILY OFFICE

„ The most important investment you can make is in yourself."

Akademie ONE FAMILY OFFICE není jen vzdělávací platforma. Je to komunita, která propojuje lídry ve finančním světě a místo, kde vznikají nové strategie pro růst a prosperitu.

ONE FAMILY OFFICE Akademie vytváří jedinečné fórum pro sdílení know-how a zkušeností mezi našimi nejúspěšnějšími partnery a investory. Společně vytváříme platformu pro dynamický dialog o ochraně a správě majetku a všech oblastech investování.

ONE FAMILY OFFICE Akademie je také místo, kde se osvědčené strategie a moudrost zkušených investorů a odborníků z dalších oblastí přenáší na mladší generace. Pořádáme seberozvojové programy a interaktivní workshopy zaměřené na prohlubování soft skills či digitálních dovedností.
V rámci pro bono aktivit se věnujeme vzdělávání veřejnosti v oblasti financí a zvyšování finanční gramotnosti.

Připojte se k naší výjimečné komunitě a budujte s námi společně úspěšnou budoucnost nejen v oblasti financí.

Sdílení know-how mezi nejúspěšnějšími investory

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aliquam id dolor. Duis viverra diam non justo. Curabitur sagittis hendrerit ante. Nulla est. Pellentesque pretium lectus id turpis. Curabitur sagittis hendrerit ante. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Nulla pulvinar eleifend sem. In dapibus augue non sapien. Nullam rhoncus aliquam metus. Duis ante orci, molestie vitae vehicula venenatis, tincidunt ac pede. Nulla non lectus sed nisl molestie malesuada. Nullam dapibus fermentum ipsum. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Nulla non lectus sed nisl molestie malesuada. Mauris dolor felis, sagittis at, luctus sed, aliquam non, tellus. Ut tempus purus at lorem.

NextGen by ONE FAMILY OFFICE

Finanční gramotnost jako nezbytná součást vzdělání

Finanční gramotnost umožňuje lidem efektivně spravovat osobní a domácí finance, což je základem pro ekonomickou stabilitu a bezpečí.

Napomáhá lidem lépe rozhodovat o úsporách, investicích, úvěrech a pojistných produktech, čímž se mohou vyhnout finančním pastem a nesprávným rozhodnutím, která mohou vést k zadlužení nebo finančním ztrátám.

Finanční gramotnost chrání před finančními podvody a zneužitím. V dnešní době, kdy se stále více finančních transakcí přesouvá do online prostředí, je důležité, aby lidé rozuměli rizikům a byli schopni rozpoznat potenciální podvody, a chránit tak své finance.

Bohužel se v České republice ani za 30 let tržní ekonomiky nedaří dosáhnout potřebné míry finančního vzdělání zejména u běžných spotřebitelů. To vede k nesprávnému a neodpovědnému nakládání s penězi u velké části populace. Množství lidí pak přichází o své peníze v neuvážených „investicích“ či dokonce finančních podvodech.

Společenská odpovědnost je nedílnou součástí naší firemní kultury. Chováme se zodpovědně vůči společnosti, ve které žijeme a podnikáme. V rámci našich pro bono aktivit chceme přispět ke zlepšení finančního povědomí a tím i finanční situace ve společnosti.

Soustředíme se zejména na téma investic, které nám je nejbližší.

© Copyright One Family Office a. s.

Přejít nahoru