vladek_kramek_300x300

Vladek Krámek

Associated Partner

Vladek je partnerem ONE FAMILY OFFICE. Je odborníkem na poradenství privátním klientům ve věcech strukturování správy a ochrany soukromého majetku s daňovým přesahem, dále pak na oblast práva financí, kapitálových trhů, včetně regulace finančních produktů.

V oblasti poradenství pro privátní klientelu se zaměřuje na strukturování držby a ochrany privátního majetku, budování sirotčích struktur v podobě rodinných fondů (nadačních či svěřenských), včetně fondů kvalifikovaných investorů typu SICAV atd. Dlouhodobě se věnuje problematice mezigeneračního přesunu kapitálu, včetně implementace pravidel family office governance.

V oblasti financí a kapitálových trhů se Vladek zaměřuje na regulatorní aspekty fondů kvalifikovaných investorů, kapitálového trhu, fundraisingu a související regulace distribuce na finančním trhu, včetně možností využití finančních nástrojů v rámci korporátních a fundačních struktur.

Vladek je partnerem advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS, dříve působil 11 let v přední československé finančně-poradenské skupině Fincentrum.

© Copyright One Family Office a. s.

Přejít nahoru