veronika_bocanova_300x300

Veronika Bočanová

Managing Associate Family Law

Veronika se v rámci ONE FAMILY OFFICE jako Managing Associate specializuje na rodině-právní poradenství. Je vedoucí advokátkou v HAVEL & PARTNERS. Působila v průběhu dvaceti let ve dvou českých advokátních kancelářích, kde se vedle své hlavní specializace věnovala také problematice pracovního práva, školského práva, správnímu právu v enviromentální oblasti (nakládání s odpady) a civilnímu procesnímu právu při řešení komplikovaných soudních sporů ve všech fázích soudního řízení v různých oblastech podnikatelských aktivit.

V oblasti rodinného práva se zaměřuje především na právní poradenství týkající se úpravy poměrů k nezletilým dětem, jako je nastavení podmínek péče o děti, styku s dětmi a otázkám výživného. Věnuje se právním aspektům manželství včetně jeho zániku, manželskému majetkovému právu, problematice rodičovské odpovědnosti a civilně procesní problematice rodinného práva, zejména řešení sporných situací v souvislosti s rozpadem vztahů.

Mezi její klienty patří přední české podnikatelky a podnikatelé, vrcholové manažerky a manažeři, profesionální sportovci nebo umělci.

© Copyright One Family Office a. s.

Přejít nahoru