stepan_starha_300x300

Štěpán Štarha

Associated Partner
Slovensko

Štěpán působí ve ONE FAMILY OFFICE jako Associated Partner. Je společníkem advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS a odborníkem na poradenství privátním klientům ve věcech strukturování správy a právní ochrany majetku. Kromě toho se dále specializuje na oblast práva informačních systémů a telekomunikací, práva duševního vlastnictví, ochrany osobních údajů a smluvního práva.

V oblasti poradenství pro privátní klientelu se zaměřuje na strukturování držby a ochrany privátního majetku, poradenství týkající se rodinných fondů (nadačních či svěřenských). Dlouhodobě se věnuje v celé šíři problematice právní ochrany majetku a mezigeneračního přesunu kapitálu.

Právní poradenství poskytuje na Slovensku, kde působí jako usazený evropský advokát, ale také v České republice. Vedle členství v české a slovenské advokátní komoře je též členem AIJA – International Association of Young Lawyers.

Štěpán vystudoval kromě Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně také její Ekonomicko-správní fakultu. Zahraniční zkušenosti pak získal na John Marshall Law School v Chicagu.

V advokátní kanceláři HAVEL & PARTNERS pracuje od roku 2009, kdy nejdříve působil v Praze a Brně. Partnerem kanceláře se spoluzodpovědností za vedení slovenské kanceláře je od roku 2018.

© Copyright One Family Office a. s.

Přejít nahoru