petra-spacilova_300x300

Petra Spáčilová

Chief Operations Officer

Petra má jako Chief Operations Officer ve ONE FAMILY OFFICE na starosti ve spolupráci s partnery organizaci a řízení celého multi family office, včetně zastřešení jeho provozních, marketingových a obchodních činností. Dohlíží také na rozvoj a udržování unikátního CRM systému, zásadní klientské kampaně a spolupráci s klíčovými obchodními partnery.

Petra má rozsáhlé zkušenosti se strategickým řízením projektů v oblastech investic, private equity a M&A transakcí. Dříve působila jako investiční manažerka v TCF Capital – family office Tomáše Čupra a pracovala v největším českém private equity fondu Jet Investment, kde se věnovala fundraisingu a budování vztahů s investory. 6 let pak působila v přední poradenské společnosti Deloitte, kde se vypracovala na manažerku v oddělení podnikových financí. Má za sebou řadu úspěšných lokálních i mezinárodních transakcí, mezi které patří prodej několika významných strojírenských podniků či divestice významné části aktiv klíčových hráčů energetického trhu. Petra má také bohaté zkušenosti v oblasti restrukturalizací a prodejů problémových aktiv.

Vystudovala obor Finance na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a je také absolventkou kurzu Corporate Finance na CASS Business School v Londýně.

© Copyright One Family Office a. s.

Přejít nahoru