michael_schulz_oddalene_300x300

Michael Schulz

Portfolio Manager

Michael se v rámci ONE FAMILY OFFICE specializuje na investiční agendu, která zahrnuje také sledování veřejných a privátních trhů. Do ONE FAMILY OFFICE přináší zkušenost investičního odborníka, makroekonomického stratéga a portfolio manažera, který již dříve sbíral zkušenosti v řídících investičních funkcích.

Před příchodem do ONE FAMILY OFFICE se Michael z pozice portfolio manažera a člena investičního výboru podílel na budování investiční společnosti EnCor, kde například zavedl nové metodiky pro správu fondů a klientských mandátů. V minulosti pak jako hlavní investiční analytik řídil makroekonomické a investiční názory poradenské firmy Swiss Life Select ČR. Poskytoval zde odborné konzultace téměř 300 poradcům, a dohlížel tím na bezmála 20 miliard Kč v poradenském mandátu firmy.

Michael Schulz je držitelem prestižní mezinárodní certifikace CFA®, kterou se pyšní i někteří přední západní investiční odborníci, mezi nimiž nechybí ani spoluzakladatel investiční skupiny PIMCO Bill Gross nebo slavný makroinvestor Howard Marks. Schulz vystudoval finance v zahraničí a absolvoval stáže v německém Reutlingenu a na Londýnské Škole Ekonomie. V zahraničí dodnes občasně působí jako hostující vyučující.

© Copyright One Family Office a. s.

Přejít nahoru