jakub_vrbovsky_300x300

Jakub Vrbovský

Senior Wealth Adviser

Jakub se na pozici Senior Wealth Adviser ve ONE FAMILY OFFICE zaměřuje na investiční agendu a také na finanční a poradenskou agendu pro privátní klientelu, kde využívá zejména několikaletých zkušeností ze švýcarské banky Credit Suisse, v rámci které se specializoval na bankovní a investiční potřeby nejbonitnejší klientely v regionu CEE, LATAM a na Blízkém východě.

V rámci investiční agendy se, i jako investiční manažer širší skupiny HAVEL & PARTNERS, věnuje vyhledávání a analytickému vyhodnocování investičních příležitostí na kapitálových trzích, v private equity, venture kapitálu a také v nově vznikajících odvětví ekonomiky, a to jak formou přímých investicí, tak i prostřednictvím fondů.

Finanční agenda obsahuje aktivní řízení cash flow a optimalizaci využití derivátových instrumentů, komplexní i jednoduší formy akvizičního, holdingového a provozního financování na různých úrovních v rámci struktury a skrz aktiva.

Poradenská činnost pro privátní klientelu vychází zejména z pracovních zkušeností a znalostí švýcarského bankovního systému a nabízí poradenství v rámci financování, wealth planningu a při výběru vhodné instituce pro investování a uložení svých finančních prostředků a následnou aktivní správu majetku.

Na začátku své kariéry Jakub působil několik let ve finančních teamech v několika veřejně obchodovaných finančních a tech společnostech. Po studiu na University of Zurich a ETH začal pracovat pro Švýcarsku banku Credit Suisse, kde se v rámci investičního bankovnictví zaměřil na investiční a bankovní potřeby pro UHNWI. Mezi transakce, na kterých pracoval, se kromě jiných řadí IPO jedné z největších světových ropných společností, $1bn pre-IPO private placement pro asijský AI unicorn, £500 mil.+ akvizice nemovitosti v Londýně a jiné.

© Copyright One Family Office a. s.

Přejít nahoru