david_nevesely_300x300

David Neveselý

Partner

David je partnerem ONE FAMILY OFFICE a také společníkem největší česko-slovenské advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS. Dlouhodobě se zaměřuje na služby pro privátní klientelu, právo obchodních společností a poradenství v rámci transakcí s výrazným daňovým aspektem.

V roce 2008 v rámci kanceláře založil první právní tým na česko-slovenském trhu zaměřený na služby pro privátní klienty, který dnes čítá přes 40 právníků a daňových poradců a stará se o byznysové i privátní záležitosti třetiny nejbohatších Čechů a Slováků, nejvýznamnějších českých a slovenských podnikatelů, majitelů a manažerů firem či investorů.

V rámci služeb pro privátní klientelu se věnuje komplexnímu poradenství v oblasti rozvoje a řízení rodinných a významných českých a slovenských soukromě vlastněných firem, zejména plánování následnictví, ochraně majetku a otázkám strategického řízení. Mezi jeho specializace patří problematika rodinných holdingů a lokálních i zahraničních nadací a trustů. Zabývá se právními či daňovými otázkami souvisejícími s filantropickými a dobročinnými aktivitami privátních klientů a také problematikou fondů kvalifikovaných investorů a jejich využití pro správu privátního jmění.

V rámci skupiny HAVEL & PARTNERS se dlouhodobě věnuje správě, ochraně a daňové racionalizaci investic společníků kanceláře.

© Copyright One Family Office a. s.

Přejít nahoru