Investování v globálním prostředí

Poradenská skupina HAVEL & PARTNERS, případně její mezinárodní partnerské advokátní kanceláře zastupují a pracují s většinou významných mezinárodních bank, dále švýcarských a rakouských privátních bank a většinu významných místních finančních institucí, vč. nejvýznamnějších asset manažerů investičních fondů, či single family officů.

Struktura ONE FAMILY OFFICE mezinárodně investuje a plánuje investovat do akcií, dluhopisů, a jiných veřejně o obchodovatelných cenných papírů, fondů a ETF, ale i do předních hedgeových fondů, private ekvity fondů, venture kapitálových fondů či nemovitostních a infrastrukturních fondů, zejména pak ve Spojených státech amerických. Dále pak vstupuje i do individuálních privátních transakcí/ investic v oblasti venture kapitálu, growth ekvity a IPO na zahraničních burzách, nebo do individuálních tzv. trofejních nemovitostí.

Při sestavování našeho unikátního investičního týmu jsme přihlíželi k našemu základnímu zájmu, a to je diverzifikace majetku jak partnerů multi family office, tak našich obchodních partnerů, mimo ČR a SR, a to ve spolupráci s elitními finančními odborníky v klíčových světových finančních centrech jako jsou New York, Silicon Valley, Londýn, Frankfurt, Curych, Vídeň, či Dubaj, Singapur a Hongkong.

Většina kolegů z našeho investičního týmu v minulosti pracovala v mezinárodním prostředí v institucích jako je Goldman Sachs, J.P. Morgan, Credit Suisse, Erste anebo místních významných skupinách jako je Penta, EPH, PPF, Patria apod. Případně působila v rámci nejvýznamnějších family officů v ČR a SR.

SPOLUPRÁCE S PRIVÁTNÍMI BANKAMI

ONE FAMILY OFFICE úzce spolupracuje s výše zmíněnými mezinárodními investičními bankami a dále pak zejména s nejvýznamnějšími švýcarskými, rakouskými a lichtejnštenskými privátními bankami. ONE FAMILY OFFICE pak díky svému unikátnímu složení a provázanosti s největšími AK ve střední Evropě má možnost úzce spolupracovat i s vybranými single family officy a multi family officy nejen v ČR a SR, ale i v Německu, Rakousku, Švýcarsku, severní Itálii, Spojených státech amerických či Dubaji.

Služby ONE FAMILY OFFICE v žádném případě nezahrnují služby privátního bankovnictví, se kterým jsou naopak komplementární. Skupina HAVEL & PARTNERS i ONE FAMILY OFFICE dlouhodobě a úspěšně spolupracují s většinou místních i zahraničních privátních bank a řadou asset manažerů. Z činnosti ONE FAMILY OFFICE se naopak generuje bankám (a obdobně asset manažerům) řada nových příležitostí a zakázek, zejména v oblasti financování, vedení účtů, investic do produktů peněžního trhu, služeb custody, depozitáře pro fondy kvalifikovaných investorů apod.

Konkrétní způsob spolupráce a identitu spolupracujících bank, asset manažerů, fondů či family officů se pak můžete dozvědět na osobní schůzce s partnery ONE FAMILY OFFICE.

© Copyright One Family Office a. s.

Přejít nahoru